Kadra pedagogiczna

DYREKCJA

Dyrektor Szkoły, mgr Agnieszka Paradowska

e-mail: a.paradowska@ckedukator.pl

Praca w szkole była zawsze moim marzeniem. Jestem psychopedagogiem, mającym niestandardowy pogląd na temat szkolnictwa i nauczania, szczególnie osób dorosłych. Pragnę stworzyć szkołę, w której każdy będzie czuł się swobodnie. Nauczyciele będą zachęcać do nauki, a poprzez swoją wiedzę i umiejętności pokażą jak fascynująca może być nauka i przyjemne uczenie się. Słuchacze, z radością przyjdą na zajęcia, gdzie w przyjaznej atmosferze zdobywać będą wiedzę i umiejętności budujące ich potencjał. Absolwenci, z większym poczuciem własnej wartości, odważniej wejdą w dalsze życie wiedząc, że są do niego odpowiednio przygotowani.

W wolnych chwilach lubię czytać biografie znanych osób oraz książki o tematyce psychologicznej. Fascynuje mnie świat i jego tajemnice. Lubię zgiełk dużego miasta, ale i kontakt z przyrodą sprawia mi wiele radości. Od niedawna rozwijam własną firmę i staram się brać od życia to co najlepsze, pamiętając, że nie zawsze droga wiedzie na szczyt. Dużo pomocy i wsparcia dostaję od najbliższych, z których osiągnięć jestem bardzo dumna.

 


NAUCZYCIELE

Jacek Antosiak – bezpieczeństwo publiczne, ochrona mienia

e-mail: j.antosiak@ckedukator.pl

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku zarządzanie potencjałem ludzkim. Od ponad 6-ciu lat jestem emerytem policyjnym. W Policji służyłem 20 lat. Począwszy od policjanta służby patrolowej swoją karierę zakończyłem jako Zastępca Komendanta. W tym czasie przeszedłem szereg kursów i szkoleń resortowych. Posiadam doświadczenie w zakresie spraw dotyczących bezpieczeństwa publicznego i ochrony mienia. Od kilku lat jestem społecznym kuratorem sądowym przy Sądzie Rejonowym w Brzezinach. Pomagam ludziom, którzy weszli w konflikt z prawem. Interesuje się polityką i zachodzącymi w naszym kraju zmianami.

 

 

Michał Bryksa- informatyka

e-mail:

 

Beata Burzyńska – historia

e-mail: b.burzynska@ckedukator.pl


Grzegorz Chałubiński- samoobrona

e-mail:

 

Justyna Gręda- biologia

e-mail: j.greda@ckedukator.pl

Jestem absolwentką Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska ze specjalnością ekologia, Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłam studia Podyplomowe z Psychologii Zwierząt. Intereseuję się ekologią, zwierzętami, biotechnologią, dobrą muzyką oraz szeroko rozumianą psychologią. Do pracy nauczyciela predysponuje mnie, oprócz mojej wiedzy świetny kontakt z dziećmi i mlodzieżą.

 


Izabela Kapelan – język polski

e-mail: i.kapelan@ckedukator.pl

Polonistka z wykształcenia i zamiłowania. Wychowałam się w okolicach „Wolbórki” – o których Reymont pisał w swoich utworach. Stąd też moje zamiłowanie do pisarstwa Reymonta – dla mnie wybitnego. W wolnych chwilach czytam … bo „kto czyta – żyje wielokrotnie”. Jestem uzależniona od kawy i czekolady. Interesuje się logopedią i komunikacją niewerbalną. Prywatnie, szczęśliwa żona – szczęśliwego męża. W życiu przyświecają mi słowa mojego uwielbionego noblisty: „Mnie się zdaje, że powinno się zawsze stać w szeregu jednym lub drugim i czegoś pragnąć, coś robić, pracować i kłaść całą duszę, i żyć z całą pasją … ”

 


Agnieszka Kowalczyk – język obcy zawodowy, język niemiecki

e-mail: a.kowalczyk@ckedukator.pl


Agnieszka Łapka – chemia

e-mail: a.lapka@ckedukator.pl

 

Bartosz Rakowski – bezpieczeństwo i higiena pracy

e-mail: b.rakowski@ckedukator.pl

Jestem Absowlentem Szkoły Głównej Pożarniczej gdzie uzyskałem tytuł mgr inż. Bezpieczeństwa Pożarowego oraz Cywilnego. Na co dzień odpowiadam za Bezpieczeństwo Pożarowe w jednej z najbardziej rozpoznawalnych intytucji w Polsce. Dodatkowo prowadzę szkolenia  zakresu udzielania pierwszej pomocy, opiekuję się kilkoma firmami w zakresie BHP i PPOŻ, jestem członkiem OSP oraz zajmuję się moją przydomową pasieką.

 

Katarzyna Rodak – administracja

e-mail: k.rodak@ckedukator.pl

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Prawa i Administracji na kierunku Administracja. Obecnie jestem w trakcie kończenia pisania rozprawy doktorskiej, którą pzygotowuje w Katedrze Prawa Ubezieczeń Społecznych i Polityki Społecznej uniwersytetu Łódzkiego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w administracji publicznej. Na co dzień pracuję w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Placówce Terenowej w Zgierzu. Jestem autorką licznych publikacji: rozdział w monografii naukowej „Administracyjnoprawny status osób starszych”, „Nauka i biznes, czyli dwa przenikające się światy” oraz w recenzowanych czasopismach naukowych: tj. „Wieśi Rolnictwo”, „Ubezpieczenia w Rolnictwie. Materiały i Studia”, a także w miesięczniku „Przegląd Ubezpieczeniowy dla Ciebie”. Absowlentka Prywatnej Szkoły Muzycznej. Kocham zwierzęta i podróże.


Patrycja Tracz- przedmioty ekonomiczne

e-mail: p.tracz@ckedukator.pl

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Na Wydziale Ekonomiczno- Socjologicznym ukończyłam dwa kierunki- ekonomia oraz finanse i rachunkowość. Na co dzień pracuje w dziale księgowości w Łodzi. Po pracy to sport jest ważną częścią mojego życia, dlatego staram się aktywnie spędzać czas. Uwielbiam również czytać książki oraz słuchać muzyki.

 

Krzysztof Woźniak – geografia, przyroda, wiedza o społeczeństwie

e-mail: k.wozniak@ckedukator.pl

Jestem absolwentem Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi – kierunek geografia Uniwersytetu Łódzkiego. Na co dzień pracuę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Koluszkach przekazując wiedzę z zakresu geografii i wiedzy o społeczenstwie. Bardzo lubię kontakt z młodzieżą, dlatego wykonywany zawód daje mi dużą satysfakcję. W wolnych chwilach lubię rysować słuchając dobrej muzyki, resztę czasu poświęcam rodzinie.


Piotr Wysocki – język polski

e-mail: p.wysocki@ckedukator.pl

Jestem absolwentem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Skończyłem także Podyplomowe Studum Historyczne, a obecnie jestem doktorantem w Instytucie Historii Uniwerystetu łodzkiego. Interesuję się kulturą i historią Polski. Ponieważ uważam, ze literatura i hostoria mówią o tym samym, choć w nieco inny sposób, lubię łączyć obie te dziedziny i nie wyobrażam sobie mówienia o literaturze bez kontekstu historycznego, a o historii bez przykładów z literatury. Uwielbiam tzw. turystykę historyczno-literacką.


SEKRETARZ

Sekretarz szkół – Anna Borowska-Rębała

e-mail: brzeziny@ckedukator.pl