Kadra pedagogiczna

DYREKCJA

Dyrektor Szkoły, mgr Agnieszka Paradowska

e-mail: a.paradowska@ckedukator.pl

Praca w szkole była zawsze moim marzeniem. Jestem psychopedagogiem, mającym niestandardowy pogląd na temat szkolnictwa i nauczania, szczególnie osób dorosłych. Pragnę stworzyć szkołę, w której każdy będzie czuł się swobodnie. Nauczyciele będą zachęcać do nauki, a poprzez swoją wiedzę i umiejętności pokażą jak fascynująca może być nauka i przyjemne uczenie się. Słuchacze, z radością przyjdą na zajęcia, gdzie w przyjaznej atmosferze zdobywać będą wiedzę i umiejętności budujące ich potencjał. Absolwenci, z większym poczuciem własnej wartości, odważniej wejdą w dalsze życie wiedząc, że są do niego odpowiednio przygotowani.

W wolnych chwilach lubię czytać biografie znanych osób oraz książki o tematyce psychologicznej. Fascynuje mnie świat i jego tajemnice. Lubię zgiełk dużego miasta, ale i kontakt z przyrodą sprawia mi wiele radości. Od niedawna rozwijam własną firmę i staram się brać od życia to co najlepsze, pamiętając, że nie zawsze droga wiedzie na szczyt. Dużo pomocy i wsparcia dostaję od najbliższych, z których osiągnięć jestem bardzo dumna.


Wicedyrektor Szkoły, Ilona Kifer

e-mail: i.kifer@ckedukator.pl


NAUCZYCIELE

Jacek Antosiak – bezpieczeństwo publiczne, ochrona mienia

e-mail: j.antosiak@ckedukator.pl

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku zarządzanie potencjałem ludzkim. Od ponad 6-ciu lat jestem emerytem policyjnym. W Policji służyłem 20 lat. Począwszy od policjanta służby patrolowej swoją karierę zakończyłem jako Zastępca Komendanta. W tym czasie przeszedłem szereg kursów i szkoleń resortowych. Posiadam doświadczenie w zakresie spraw dotyczących bezpieczeństwa publicznego i ochrony mienia. Od kilku lat jestem społecznym kuratorem sądowym przy Sądzie Rejonowym w Brzezinach. Pomagam ludziom, którzy weszli w konflikt z prawem. Interesuje się polityką i zachodzącymi w naszym kraju zmianami.

 

Wiesława Boczyluk – matematyka

e:mail: w.boczyluk@ckedukator.pl

 

Michał Bryksa- informatyka

e-mail:

 

Beata Burzyńska – historia

e-mail: b.burzynska@ckedukator.pl


Grzegorz Chałubiński- samoobrona

e-mail:

 

Justyna Gręda- biologia

e-mail: j.greda@ckedukator.pl

Jestem absolwentką Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska ze specjalnością ekologia, Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłam studia Podyplomowe z Psychologii Zwierząt. Intereseuję się ekologią, zwierzętami, biotechnologią, dobrą muzyką oraz szeroko rozumianą psychologią. Do pracy nauczyciela predysponuje mnie, oprócz mojej wiedzy świetny kontakt z dziećmi i mlodzieżą.


Michał Grzybowski – przedmioty ekonomiczne

e-mail: m.grzybowski@ckedukator.pl

Jestem absolwentem Politechniki Radomskiej im. Kazimierza Pułaskiego, Wydziału Ekonomicznego. Na co dzień pracuję w Banku Spółdzielczym w Skierniewicach, gdzie zajmuję się analizą regulacji bankowych. Poza obowiązkami zawodowymi zajmuje się pracą naukową związaną z ryzykami bankowymi oraz prowadzę szkolenia z zakresu finansów, ekonomii i bankowości.


Izabela Kapelan – język polski

e-mail: i.kapelan@ckedukator.pl

Polonistka z wykształcenia i zamiłowania. Wychowałam się w okolicach „Wolbórki” – o których Reymont pisał w swoich utworach. Stąd też moje zamiłowanie do pisarstwa Reymonta – dla mnie wybitnego. W wolnych chwilach czytam … bo „kto czyta – żyje wielokrotnie”. Jestem uzależniona od kawy i czekolady. Interesuje się logopedią i komunikacją niewerbalną. Prywatnie, szczęśliwa żona – szczęśliwego męża. W życiu przyświecają mi słowa mojego uwielbionego noblisty: „Mnie się zdaje, że powinno się zawsze stać w szeregu jednym lub drugim i czegoś pragnąć, coś robić, pracować i kłaść całą duszę, i żyć z całą pasją … ”


Renata Kisiel – fizyka

e-mail: r.kisiel@ckedukator.pl

Jestem absowlentką Politechniki Łódzkiej, Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej, na kierunku Fizyka Techniczna. Obecnie pracuję nad rozprawą doktorską, którą realizuję na Wydziałe Chemicznym PŁ w Katedrze Fizyki Molekularnej. Ogromną satysfakcję sprawia mi praca z ludźmi ponieważ lubię zarażać ich swoją pasją ucząc się od nich zawsze czegoś nowego. Chciałabym pokazać innym, ze fizyka wcale nie musi być trudna jeżeli tylko da się jej szansę. Wyżej cenię sobie zrozumienie i praktyczne umiejętności od bezproduktywnej i niezrozumianej wiedzy. Uwielbiam słuchać muzyki, która towarzyszy mi przez większą część dnia. Lubię czytać książki, oglądać filmy kina azjatyckiego, interesuję się zarówno literaturą, jak i sztuką filmową, związaną z fantasy i SF. Często grywam z przyjaciółmi w gry planszowe takie jak Talisman, czy Dragons Ordeal oraz w moją ulubioną grę karcianą Munchkin. A w wolnych chwilach zajmuję się ręcznym wyrobem biżuterii. Kocham polskie góry.


Agnieszka Kowalczyk – język obcy zawodowy, język niemiecki

e-mail: a.kowalczyk@ckedukator.pl


Agnieszka Łapka – chemia

e-mail: a.lapka@ckedukator.pl


Agnieszka Marczyk – przedmioty prawne

e-mail: a.marczyk@ckedukator.pl

Jestem absolwentką Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. Ukończyłam Studia Podyplomowe „Kontrola, Nadzór i Audyt w Administracji Publicznej” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam doświadczenie w sektorze prywatnym, a także w administracji publicznej. Interesuje mnie problematyka zorganizowanej przestępczości i terroryzmu oraz ochrona informacji niejawnych. Kocham muzykę i taniec.

 

Bartosz Rakowski – bezpieczeństwo i higiena pracy

e-mail: b.rakowski@ckedukator.pl

Jestem Absowlentem Szkoły Głównej Pożarniczej gdzie uzyskałem tytuł mgr inż. Bezpieczeństwa Pożarowego oraz Cywilnego. Na co dzień odpowiadam za Bezpieczeństwo Pożarowe w jednej z najbardziej rozpoznawalnych intytucji w Polsce. Dodatkowo prowadzę szkolenia  zakresu udzielania pierwszej pomocy, opiekuję się kilkoma firmami w zakresie BHP i PPOŻ, jestem członkiem OSP oraz zajmuję się moją przydomową pasieką.

 

Katarzyna Rodak – administracja

e-mail: k.rodak@ckedukator.pl

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Prawa i Administracji na kierunku Administracja. Obecnie jestem w trakcie kończenia pisania rozprawy doktorskiej, którą pzygotowuje w Katedrze Prawa Ubezieczeń Społecznych i Polityki Społecznej uniwersytetu Łódzkiego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w administracji publicznej. Na co dzień pracuję w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Placówce Terenowej w Zgierzu. Jestem autorką licznych publikacji: rozdział w monografii naukowej „Administracyjnoprawny status osób starszych”, „Nauka i biznes, czyli dwa przenikające się światy” oraz w recenzowanych czasopismach naukowych: tj. „Wieśi Rolnictwo”, „Ubezpieczenia w Rolnictwie. Materiały i Studia”, a także w miesięczniku „Przegląd Ubezpieczeniowy dla Ciebie”. Absowlentka Prywatnej Szkoły Muzycznej. Kocham zwierzęta i podróże.


Kamil Szyszkiewicz – bezpieczeństwo i higiena pracy

e-mail: k.szyszkiewicz@ckedukator.pl

Jestem absowlentem Politechniki Łódzkiej na kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy. Na co dzień pracuję jako Specjalista ds. BHP w jednym z Łódzkich zakładów produkcyjnych. Pasja i praca zawodowa są słowami pomiędzy którymi w moim przypadku stoi znak równości. Bezpieczeństwo jest podstawowym warunkiem szczęsliwego życia każdego człowieka i taką definicję bezpieczeństwa staram się zawsze przekazać swoim współpracownikom, znajomymi i rodzinie. Wolny czas przeznaczam na dokształcanie się oraz mile spędzone chwile ze swoją rodziną i znajomymi.


Patrycja Tracz- przedmioty ekonomiczne

e-mail: p.tracz@ckedukator.pl

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Na Wydziale Ekonomiczno- Socjologicznym ukończyłam dwa kierunki- ekonomia oraz finanse i rachunkowość. Na co dzień pracuje w dziale księgowości w Łodzi. Po pracy to sport jest ważną częścią mojego życia, dlatego staram się aktywnie spędzać czas. Uwielbiam również czytać książki oraz słuchać muzyki.

 

Krzysztof Woźniak – geografia, przyroda, wiedza o społeczeństwie

e-mail: k.wozniak@ckedukator.pl

Jestem absolwentem Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi – kierunek geografia Uniwersytetu Łódzkiego. Na co dzień pracuę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Koluszkach przekazując wiedzę z zakresu geografii i wiedzy o społeczenstwie. Bardzo lubię kontakt z młodzieżą, dlatego wykonywany zawód daje mi dużą satysfakcję. W wolnych chwilach lubię rysować słuchając dobrej muzyki, resztę czasu poświęcam rodzinie.


Piotr Wysocki – język polski

e-mail: p.wysocki@ckedukator.pl

Jestem absolwentem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Skończyłem także Podyplomowe Studum Historyczne, a obecnie jestem doktorantem w Instytucie Historii Uniwerystetu łodzkiego. Interesuję się kulturą i historią Polski. Ponieważ uważam, ze literatura i hostoria mówią o tym samym, choć w nieco inny sposób, lubię łączyć obie te dziedziny i nie wyobrażam sobie mówienia o literaturze bez kontekstu historycznego, a o historii bez przykładów z literatury. Uwielbiam tzw. turystykę historyczno-literacką.


SEKRETARZ

Sekretarz szkół

e-mail: